השכרת ציוד לאירועים בשרון

הדרך לאירוע מוצלח עוברת דרך המחסנים עמוסי הציוד של נויה השכרת ציוד לאירועים. ההיצע העצום הקיים מעניק את מלוא המעטפת לכל לקוח.

בחירה של השכרת ציוד לאירועים בשרון

עבור אירועים בשרון שמתקיימים בחצרות הבתים יש לבצע הזמנה של פריטים שונים וזאת על פי אופיו של האירוע, צפי ההגעה אליו ופילוח של סוג האוכלוסייה שהוזמנה, אם מדובר באנשי עסקים, במשפחות או בבני נוער.

הנציגים של נויה השכרת ציוד לאירועים מייעצים ללקוחות מהם הפריטים שכדאי להם לשכור ומהי הכמות הרצויה מכל פריט כך שיהיה אירוע שהוא לא פחות ממשולם.

אירוח של המוזמנים באירוע

אחד הדברים המרכזיים בכל אירוע הוא הקולינריה ולכן על פי התפריט שהוזמן וצורת ההתנהלות המתוכננת, מזמינים אצל השכרת ציוד לאירועים בשרון שולחנות עגולים או מרובעים על פי כמות המוזמנים. קיימים שולחנות בגדלים שונים ולכן אפשר להזמין שולחנות גדולים שסביבם ישבו אורחים רבים, או שולחנות קטנים לישיבה שהיא אינטימית יותר.

קיימת חשיבות רבה לבחירת כיסאות נוחים ויציבים שהעיצוב שלהם מתאים לשולחנות וכך יוצרים נראות אלגנטית בכל המרחב. יש אפשרות לבחור בין כיסאות עץ, מתכת, פלסטיק ועוד. יש כיסאות שהם מרופדים הן במושב והן בגב וכיסאות ללא ריפוד.

דוכני מזון לאירוע

אם יוגשו למשתתפים מתאבנים בתחילת האירוע, הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים יציבו את הכמות הנדרשת של דוכני מזון פרקטיים ומעוצבים שהם האידאלים למטרה זו. על כל דוכן יש שטח נרחב עבור מגשי האירוח בכל גודל רצוי שבהם יניחו את המטעמים.

השכרת ציוד לאירועים בשרון דואגים שהדוכנים יגיעו לשטח במועד וכל אחד מהם ימוקם במקום הנכון ביותר כך שיהיה לאורחים מרחב גדול להסתובב בין הדוכנים ללא צפיפות. כך כל אחד מהם יוכל לגשת לדוכן, לבחור את המאכלים האהובים עליו ולהמשיך לדוכן הבא.

כלי אוכל למוזמנים

נראיתם של כלי האוכל פותחת את התיאבון ולכן המארחים בוחרים את הסט שנראה להם המתאים ביותר לאירוע שלהם. קיים מגוון גדול מאד של צלחות בגדלים שונים, הן עם דוגמאות והן צלחות בצבע אחיד. כמו כן כוסות יפהפיות, גבוהות, נמוכות, רחבות או צרות, כוסות שמתאימות לקוקטיילים, ליין ולמשקאות אלכוהוליים.

הצוותים של נויה השכרת ציוד לאירועים מספקים גם סכו"ם המותאם לתפריט חלבי או לתפריט בשרי, מדובר בפריטים איכותיים מפלדת אל חלד הקיימים בצבעים ייחודיים ומרשימים.

מקררים ומקפיאים לכל מטרה

השכרת ציוד לאירועים בשרון כוללת במקרים רבים גם מקררים ומקפיאים כיוון שכאשר עורכים אירוע בחצר הבית אין מספיק מקום במקרר ובמקפיא הביתיים עבור כל המזון שמכינים לאורחים. אספקה של מקרר פותרת את הבעיה הזו כיוון שיש במקרר מדפים רבים ואפשר להניח עליהם את כל המארזים או הקופסאות ולשלוף אותם על פי הצורך במהלך האירוע.

גם מקפיאים הם פתרון אופטימלי לאחסון של קינוחים מסוימים, גלידות, ארטיקים, קוביות קרח, משקאות שיתקררו תוך פרק זמן קצר ועוד.

אם אתם מעוניינים לתכנן מסיבה בטבע, בחצר ביתכם או בכל מקום אחר, לצוות המקצועי של השכרת ציוד לאירועים בשרון יש את כל הציוד שנדרש לכך. דברו אתנו ונשמח לסייע לכם בחשיבה משותפת כדי שיהיה לכם אירוע מעולה.