השכרת ציוד לאירועים במרכז

 

על פי הצביון של כל אירוע כמו ברית, בת מצווה, יום הולדת, חתונה ועוד, המארחים זקוקים לפריטים רבים כדי שאפשר יהיה לקיים את המסיבה הגדולה על פי התכנון. יש אירועים שמבצעים אותם בשטח אחרים בחצר הבית, באולם, בחוף הים ובמקומות אטרקטיביים נוספים ולכל אחד מהם יד ציוד ייעודי.

התאמה של הציוד הנדרש לכל אירוע

לקראת כל חגיגה, המארחים משוחחים עם הנציגים המנוסים של נויה השכרת ציוד לאירועים כדי לקבל החלטות משותפות על סוג הפריטים, הכמות, העיצוב ועוד. הדרך המתאימה ביותר בנושא השכרת ציוד לאירועים במרכז, היא להעביר לנציגים שלנו את מלוא המידע לגבי האירוע המתוכנן ובהתאם לכך ועל פי הצ'ק ליסט, הם יציעו את כל המעטפת הנדרשת.

ריהוט עבור החגיגה

בהתאם לתכנון הקולינרי, יוצעו למארחים דוכנים לאירועים שיוצבו בכניסה. מדובר בדוכנים יפהפיים ומעוצבים והכמות תיקבע על פי הזמנת הקייטרינג. בהתאם לכמות סוגי המזון שיוצעו לקהל מיד בכניסה, כך יגיעו למקום כמות זהה של דוכנים.

כמו כן השכרת ציוד לאירועים במרכז כוללת שולחנות מלבניים או עגולים עבור הישיבה בתוך האולם או על הדשא. יש לקוחות שמעדיפים הרבה שולחנות קטנים של ארבעה או שישה מוזמנים וזאת כדי ליצור אינטימיות ואווירה נעימה. אחרים יעדיפו שולחנות ארוכים כדי שכל בני המשפחה או כל החברים ישבו יחד ולכן ישכרו שולחנות אבירים. סביב כל השולחנות יוצבו כיסאות יפהפיים ומאסיביים הבנויים מעץ, מתכת או פלסטיק. כולם נוחים מאד לישיבה וכך האורחים ייהנו מהמסיבה לכל אורכה.

פריטי ריהוט ייחודיים

בסמוך לדוכני המזון יוצבו השכרת שולחנות בר מרובעים שהם גבוהים ולצידם כיסאות בר גבוהים בגוונים זהים. זהו שילוב מוצלח מאד של פינות המותאמות לאורחים שמעוניינים לאכול מאכלים מסוימים מתוך ההיצע הגדול שקיים בדוכני המזון השונים של נויה השכרת ציוד לאירועים.

אפשרות מוצלחת נוספת היא להציע לקהל לשבת על סטים של מערכות ישיבה אלטרנטיביות. מדובר בספות שהן מאד נוחות, כורסאות, פופים וגם מחצלות במיוחד באירועים שמגיעים אליהם בני נוער רבים. אורחים רבים מעדיפים לשבת על הספות הללו במקום על כיסאות הבר והם נהנים מהריהוט הנוח.

ציוד עבור המזון במסיבה

המטרה של המארחים היא שהאורחים ירגישו בנוח ויהיו להם כלים שימושיים, על פי התפריט שאמורים להכין בחגיגה זו, יבחרו הלקוחות את הצלחות בכל הגדלים הנדרשים, צלחות עבור מנות הביס הקטנות שמוגשות בדוכני המזון של נויה דוכני מזון לאירועים, צלחות עבור המנות העיקריות וצלחות עבור הקינוחים. האפשרויות הן מגוונות, צלחות בהירות, צלחות כהות, צלחות עם הדפסים יפהפיים ועוד.

בנוסף לכך יוצעו ללקוחות כמה סוגים סטים סכו"ם שהם בטיב מעולה מפלדת אל חלד בגוונים כסופים מוזהבים או בצבעים אחרים. בהתאם למטעמים שהוזמנו, יועברו למקום סכו"ם חלבי או בשרי.

כמו כן יגיעו ארגזים ייעודיים לכוסות, כוסות לשתייה קלה לבר המשקאות ולשולחנות, כוסות ליין, כוסות מרטיני לקוקטיילים, כוסות וספלים מרהיבים עבור שתייה חמה. בדרך זו הלקוחות נהנים מכל המעטפת של השכרת ציוד לאירועים במרכז.

לוגיסטיקה ביום האירוע

את כל הרשימות סוגרים פרק זמן משמעותי לפני מועד האירוע. במועד החגיגה העובדים של נויה השכרת ציוד לאירועים מכינים באופן מסודר את כל ההזמנה, כמו שולחנות, כיסאות, מערכות ישיבה אלטרנטיביות, כלי אוכל שונים, כספת, חופה, מקרר, מקפיא, מאווררים ומצננים, מקלחות, שירותים ניידים, במות, תאורה ואופציות רבות נוספות.

אנחנו הכתובת לכל צורך שלכם בנושא אירועים בכל מקום שבו תבחרו לקיים אותם. דברו אתנו ונשמח לסייע לכם בחשיבה משותפת, כדי שיהיה לכם את מלוא הציוד הנדרש להצלחתו של האירוע.